Чи безпечно, економічно і ергономічно в будь-яких умовах роботи

Велика кількість галузей промисловості пов’язано з виділенням в атмосферу виробничого цеху або складу вибухонебезпечних газів, аерозолів і пилу. На нафтохімічних і фармацевтичних виробництвах, на целюлозно-паперових комбінатах, в друкарнях, при виготовленні сублімованих продуктів харчування і цукру обов’язково використання тільки вибухозахищеної техніки для вантажно-розвантажувальних робіт.

Складське механізоване обладнання на таких небезпечних об’єктах повинно бути максимально вибухозахищеним. Не допускаються відкриті реле і перемикачі, в яких може утворитися іскра або електродуги. Кузов і робочі органи повинні бути заземлені, щоб уникнути пробою статичної напруги. Всі кузовні й робочі елементи машини повинні бути виготовлені з іскронепроніцаемих матеріалів або покриті такими. Температура всіх поверхонь техніки контролюється для запобігання перегріву до вибухонебезпечної межі.

Вибухобезпечна складська техніка LINDE серії EX розроблена строго відповідно до перерахованих вимог. Електроприводи і інші електричні і механічні вузли машини мають герметичний кожух. Це запобігає вибух горючих газів, аерозолів і пилу, а також захищає саму техніку від запилення і корозії.

Модельный ряд Вибухобезпечна техніка
0 - 2000 (кг)
0 - 6075 (мм)
Add to Compare
0 - 3000 (кг)
0 - 210 (мм)
Add to Compare
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Add to Compare

Стандарти для вибухозахищеного складського обладнання

Вимоги до охорони праці та техногенної безпеки щороку посилюються і стають більш деталізованими. Директива ATEX EU визначає класифікацію вибухозахищеної техніки відповідно до особливостей і інтенсивністю небезпечної горючого середовища.

Категорія 2G (зона 1) – постійна концентрація горючих речовин в атмосфері приміщення.

Категорія 3G (зона 2) – нетривалі перевищення норми концентрації вибухонебезпечних летких з’єднань.

Для перерахованих категорій компанія LINDE випускає повну лінійку вибухозахищеної техніки для роботи на складах і в цехах в умовах підвищеної концентрації горючих речовин в повітрі. В каталозі доступні машини як з дизельним, так і з електричним приводом.

Маркування вибухозахищеної техніки відповідно до ATEX (pdf-файл 2,6 MB)

Додаткова комплектація за індивідуальним замовленням

Як і будь-яка інша складська самохідна техніка компанії LINDE, вибухозахищені моделі можуть бути доукомплектовані додатковим обладнанням відповідно до технічного завдання замовника. При цьому кожне таке доповнення буде також безпечно для експлуатації у вибухонебезпечних середовищах.

Ціна самохідної вибухозахищеної складської техніки розраховується індивідуально. Кожна серійна модель комплектується під замовника, через що вартість може варіюватися.