Швидкість і маневреність

Модельний ряд електричних самохідних штабелерів компанії LINDE – це широкий спектр варіантів вантажопідйомності (від 600 кг до 2 тонн), висот підйому вил (від 1,4 до 5,3 метрів) і інших важливих для складської техніки технічних параметрів.

Оперативність і безпека вантажно-розвантажувальних процесів – головна перевага електроштабелер торгової марки LINDE. Вони призначені для роботи навіть в умовах обмеженого простору і при наявності великої кількості перешкод, в т.ч. і пішоходів. Вузьке шасі – це не тільки точність і маневреність штабелера з електричним приводом, а й висока продуктивність інтралогістичних процесів на складі, промисловому підприємстві, фермерському господарстві або у великому гіпермаркеті.

Впровадження інноваційних рішень в конструкцію електроприводу дозволило зробити руху Електроштабелер плавними і без ривків. При цьому ергономічна рукоятка робить роботу оператора простій і менш стомлюючої.

Модельний ряд Електроштабелерів
0 - 1200 (кг)
0 - 4386 (мм)
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 5316 (мм)
Add to Compare
0 - 1400 (кг)
0 - 4266 (мм)
Add to Compare
0 - 800 (кг)
0 - 2024 (мм)
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 - 5316 (мм)
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 5316 (мм)
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 - 4216 (мм)
Add to Compare
Бездоганна служба і простота техобслуговування

Кожне нововведення в конструкцію серійних електричних штабелерів направлено на спрощення управління, підвищення надійності і безпеки, зниження енергоспоживання і скорочення періодичності сервісного обслуговування.

Саме техобслуговування – найбільш вагома частина експлуатаційних витрат. Заміна деталей і витратних матеріалів, робота майстрів і простий складської техніки призводять до відчутних збитків.

Електроштабелери LINDE мають один з найтриваліших міжсервісний періодів серед аналогічної складської техніки інших виробників. Нашим конструкторам вдалося цього досягти завдяки надійній герметизації електричних компонентів, високоміцному шасі і надійному трифазного двигуна, який захищений від пилу і бруду. Всього раз на рік електроштабелери LINDE потребує простого діагностичного огляду.

Поточний стан електричного приводу і інших вузлів штабелера відображається на багатофункціональному дисплеї. Там же оператор бачить рівень заряду акумулятора і кількість відпрацьованих мотогодин. Система самодіагностики Електроштабелер здатна визначити наявність проблем, про що сигналізує відповідним індикатором.

Ручний електричні штабелери LINDE коммутируются з ноутбуком через CAN-кабель. Це дозволяє проводити комп’ютерну діагностику без розтину корпусу. Таким же способом майстер налаштовує електроштабелери в залежності від необхідного режиму експлуатації.

Надійність, безпека і зручність в повсякденній роботі

Щоденні вантажно-розвантажувальні процеси виконуються за допомогою Електроштабелер LINDE максимально зручно, просто, швидко і безпечно як для персоналу, так і для їх переносите вантажів.

Переваги нашої техніки особливо помітні в обмежених складських приміщеннях, при інтенсивній цілодобовій роботі і експлуатації штабелерів в умовах сильної запиленості.

Особлива увага приділяється захисту персоналу, роблячи його роботу максимально безпечною і комфортною. Система захисту від наїзду електроштабелер на оператора, від некоректних режимів роботи і перевантаження дозволяє запобігти аварійним ситуаціям, вихід техніки з ладу і травмування оператора.

  • Хід рукоятки в кінці загальмовується збільшився опором, що запобігає ненавмисне гальмування.
  • Плавне повернення важільного механізму при його відпуску.
  • Довга рукоятка з глибокою посадкою для безпечної відстані між оператором і штабелером.
  • Автоматизована регулювання швидкості відповідно до положення важеля.
  • Занижене шасі і особлива конструкція рукоятки для захисту оператора.

Обтічні форми без гострих кутів дозволяють мінімізувати ймовірність травматизму персоналу і зробити роботу максимально комфортною.

Робота в обмеженому просторі

Ручний електричні штабелери LINDE бездоганно справляються з усіма своїми функціями навіть в самих обмежених умовах, будь то кузов фури або склад з вузькими алеями. Компактні габарити Електроштабелер в поєднанні з багатофункціональною ручкою забезпечують високу маневреність на малій площі.

Повільний хід (до 1,5 км / год) дає можливість легко маневрувати в обмежених складських умовах безпечно для оточуючих предметів і перевезеного товару. Уповільнене зниження вил зменшує зношування каретки і не допускає псування вантажу, що перевозиться.

У вас є можливість купити електричний штабелер як в базовій комплектації, так і з додатковим дооснащення функцією початкового підйому вил. Це полегшує навантаження з рамп, на схилі та нерівній поверхні.

Ергономіка управління

Пішохідні повідкові штабелери з електроприводом нерідко експлуатуються в украй важких умовах. Для полегшення роботи оператора електроштабелери LINDE укомплектовані електричним підсилювачем керма з сервоприводом.

Високий крутний момент електричного двигуна дозволяє плавно набирати швидкість навіть при великій завантаженості. Це робить електроштабелери маневреним і зручним в управлінні, але при цьому економічним у витраті заряду батареї.

Серійні та нестандартні штабелери

Ціна електроштабелера залежить від його моделі і комплектації. Будь-яка складська техніка виконує вантажно-розвантажувальні роботи зі своєю специфікою. Компанія LINDE надає можливість комплектації електричного штабелера за індивідуальним замовленням. Для будь-якого завдання ми знайдемо правильне інженерне рішення.

Опціонально ви можете купити електроштабелери з різноманітними варіантами управління або конструкції підйомної щогли (триплекс або з початковим підйомом). Грамотно підібрана комплектація відповідно до вашого технологічного процесу – це оптимальна ціна електричного штабелера і висока продуктивність інтралогістіческого процесу.

Електричний штабелер

Електроштабелер виробництва Linde Material Handling – це унікальне поєднання безпеки та високої продуктивності навіть при роботі в обмежених умовах.